Eesti Reisibussid

Teie busside kodu!

Print Friendly, PDF & Email

Kodulehe REISIBUSSID.EE asutas 15.01.2015 JUX MTÜ. Esmalt oli koduleht lihtsalt mõeldud paari bussifirma reklaamimiseks, mis said JUX MTÜ-lt kodulehed. Ootamatult aga suure ehmatusega avastas interentiprojekte loov organisatsioon et REISIBUSSID.EE on hakanud elama täiesti oma elu ja muutund väga populaarseks, ning kogu ressurss hakkas kuluma uue projekti haldamisele - seega asutati juulis 2012 ehk poolteist aastat hiljem iseseisev Eesti Reisibussid MTÜ, ning projekt anti uuele organisatsioonile üle.

Täna on koduleht www.reisibussid.ee tuntud üle Eesti ja ka välisriikides. Meie andmebaasis on kokku olnud üle saja bussi.
2018 VEEBRUAR
2018 VEEBRUAR
Eesti Reisibussid poolt alustatud projekt BUSSIFOTO, kolis nüüd lõplikult uuele aadressile www.europabus.eu. Uues portaalis on bussipiltide peamiseks keeleks inglise keel. Uues keskkonnas on bussipildid 31 riigist mida on pildistanud Eesti Reisibussid MTÜ meeskond (Läti, Eesti, Leedu, Poola, Rootsi, Saksa, Vene, Valgevene, Tsehhi, Tai, Norra, Holland,Kamboza, Sloveenia, Ukraina, Hispaania, Austria, Soome, Slovakkia, Serbia, Ungari, Belgia, Portugal, Taani, Bulgaaria, Suur-Britannia, Kanaarid (Hispaania), Sveits, Prantsuse, Türgi ja Egiptus. Lähipäevadel lennatakse busse pildistama Islandile.

2017 SEPTEMBER
Eesti Reisibussid MTÜ ostis täiendavalt domeeni www.europabus.eu kus hakatakse inglise keeles pakkuma sama kodulehte, mis on www.reisibussid.ee - suurim täiendus on muidugi see, et lisanduvad ka teiste Euroopa riikide bussid.
2017 MÄRTS
Eesti Reisibussid MTÜ kassa on kasvanud asutaja liikme JUX MTÜ kassast kordadeks suuremaks, seega neelab oma asutaja ettevõtte alla ja hakkab hoopis ise pakkuma täiendavalt ARVUTIABI, PILDISTAMISE, INTERNETILAHENDUSTE, KOOLITUSTE ja LOGISTIKA teenustega tegelema.11
2017 JAANUAR
Eesti Reisibussid MTÜ on kasvanud nii suureks, et võttis ennast lausa käibemaksukohuslaseks!
2016 SEPTEMBER
Eestis pakuvad mitmed firmad suusareise Turja Tour OÜ ja Aim OÜ, Eesti Reisibussid MTÜ otsustas oma kodulehe www.suusareisid.eu anda Aim OÜ-le, ning viimase ettevõtte www.aim.ee reisikalender saigi eraldi domeeni www.suusareisid.eu

2016 AUGUST

Eesti Reisibussid MTÜ on ostustanud loobuda ka Soome domeenist www.matkabussit.fi - mille sulgesime.
2015 MÄRTS
Otsustati avada bussifoto projekt www.foto.reisibussid.ee projekti peamine eesmärk on esitleda erinevaid busse mida on pildistatud 2015 aastal erinevates riikides. Esimene välisriik, mille buss fotoportaali sai oli Leedust ja teiseks riigiks on Sloveenia – kus just käidi suusatamas! Esimeseks bussiks osutus Eestis olev Tartu bussifirma Mardikivi ja Viljandis olev bussifirma LV Bussiveod.

2015 VEEBRUAR
Eesti Reisibussid MTÜ osales esimesel suusareisil mis oli 8 päeva. Suusareisi korraldasid mitmed aktivistid iseseisvalt. Suusareis toimus Sloveenias ja Itaalias. Suusareisidele mindi Eesti Reisibussid MTÜ andmebaasis oleva reisibussiga. Eesti Reisibussid MTÜ pakkus kogu reisi vältel logistika teenust.

2015 JAANUAR
Eesti Reisibussid MTÜ andmebaasiga on liitnud kokku 100 sõidukit!

2014 DETSEMBER
Eesti Reisibussid MTÜ avas tütarkodulehe www.suusareisid.eu

2014 NOVEMBER
Eesti Reisibussid MTÜ avas tütarkodulehe www.reisibussid.eu
2014 OKTOOBER
Eesti Reisibussid koduleht www.reisibussid.ee lisati Eesti turismikataloogi PUHKA EESTIS
2014 MAI
Eesti Reisibussid MTÜ on otsustanud lisada ka lisaks bussidele (korrusbussid, reisibussid, väikebussid ja mikrobussid) rendiautod ja taksod.

2014 MÄRTS
Eesti Reisibussid MTÜ vahetas juriidiliselt asukohta. Meie uus peakorter paikneb Harjumaal, Saku vallas, Metsanurme külas. Enne seda oli meie aadressiks Tartumaa, Võnnu vald.

2013 DETSEMBER

Eesti Reisibussid MTÜ uuendas kodulehe mootorit. Tänaseks vanaks jäänud Joomla 1.5 keskkond vahetati välja kaasaegse Joomla 3. keskkonnaga. Uuel keskkonnal on ka mobiiltelefoni ja tahvelarvuti väljund.

2013 APRILL
www.reisibussid.ee kodulehele keskendumine võtab palju aega ja ressursse, siis otsustati www.treneri.lv koduleht esialgu sulgeda. Peamine probleem on liiga kallis tõlkimine ja kontaktisiku puudumine Lätis. Soome koduleht www.maktabussit.fi siiski jätkab tegevust!

2013 VEEBRUAR

Eesti Reisibussid MTÜ sai endale uue logo. Logo kujundas firma LOGOLIFE. Logol kujutatakse kolme liiki busse Eesti lipu värvides (sinised kahekorruselised, mustad reisibussid ja valged väikebussid). Logo maksumus oli 250 eurot + käibemaks ehk 300 eurot.

2012 SEPTEMBER

Uus www.reisibussid.ee omanik, Eesti Reisibussid MTÜ otsustas avada kodulehed Soome ja Lätti www.matkabussit.fi ja www.treneri.lv Projektide eesmärk on luua analoogsed lahendused ka Lätti ja Soome.

2012 AUGUST
REISIBUSSID.EE andmebaasis oli palju busse, millel kahjuks puudus Eestis tegevusluba. JUX MTÜ sõlmis majandus- ja kommunikatsiooniminsteeriumiga kokkuleppe, et andmebaasis hakkavad olema ainult seaduslikud bussid - ehk bussid, millel on olemas sõitjateveo luba, seega mõned bussid - mis ei omanud tegevusluba sai koheselt andmebaasist kustutatud!
2012 JUULI

Kodulehe www.reisibussid.ee asutajad otsustasid lasta juhuslikult käimalükatud projektil minna oma teed. Asutati täiesti uus organisatsioon Eesti Reisibussid MTÜ. Eesti Reisibussid MTÜ saab olema uus www.reisibussid.ee omanik.
2011 JAANUAR
Interneti projekte loov organisatsioon JUX MTÜ otsustas avada täiesti uue kodulehe www.reisibussid.ee esialgu oli idee väga kitsarinnaline, koguda kokku ühele lehele bussifirmad kellele oleme kodulehed teinud Täitsamehe Bussid OÜ, Roland Reisid OÜ, Mäevaim OÜ, Sonne Reisid OÜ, I.N.Reisid OÜ, Aim OÜ jne. Kuid siis selgus et ruumi on ka teistele bussidele - ning projekt hakkas ise edasi arenema. Andmebaasis on korrusbussid, reisibussid väike- ja mikrobussid ning bussifirmad.

Meil on lehel 507 külalist ja 0 liiget