Eesti Reisibussid

Teie busside kodu!

Print Friendly, PDF & Email

EESTI REISIBUSSID MTÜ EESMÄRGID (www.reisibussid.ee)

Eesti Reisibussid MTÜ kodulehe www.reisibussid.ee peamine eesmärk on suurendada tellimusvedusid tehtavate sõidukite läbinägevust. Mitmetel Eesti ja ka välismaa vedajate kodulehel on palju sõidukeid üleval, kuid sageli polegi teada kas tegu on ehtsa sõidukiga või hoopis visuaalse näidisega. Tihti soovib klient ehk bussi tellija teada – milline buss talle ette saadetakse, siis www.reisibussid.ee kodulehelt on võimalik näha reaalse bussi fotosid, väljast ja seest.

Teine suur probleem on tellitava bussi asukoht. Sageli teeb klient vedajale hinnapäringu ja siis kui vedaja ühel hetkel jõuab e-mailini selgub et klient oli teinud täiesti eksliku hinnapäringu, sest näiteks Tartu bussifirmal polegi Pärnus busse – see omakorda raskendab asjaolusid.

Kolmas asjaolu on see, et näiteks Valgas asub bussifirma – kuid busse saab tellida hoopis Tallinnast sest bussifirmal on bussid Tallinnas. Sageli on eriti suviti olukord, kus bussid viiakse hoopis teise linna kuid klient seda ei tea – www.reisibussid.ee annab bussi väljumise puhul täpse koha, mis tõttu Lääne-Virumaal näiteks 16 reisijaga bussi leidmiseks saab klient teha valiku Väikebussid > Lääne-Virumaa või Virumaa! Teine samasugune näide on, et soliidne reisibuss Tallinnas – klient vaatab firma kodulehte, ning näeb et tegu on Saaremaa bussifirmaga, teadmata et bussid on nii Saaremaal kui Tallinnas!

Eesti Reisibussid MTÜ on kasulik ka suurfirmadele – näiteks Tallinnas on suur lennuk hädas ja peab kiiresti 160 reisijat ära viima Riiga. Ühel väikebussifirmal pole korraga välja panna kolme bussi ja ei leia ka juhti. Selleks et lennujaam kiirest leiaks vajaliku koguse busse, kulub palju surfamist internetis, ning vastuste saamine on pikk ja konarlik tegevus. Võttes ühendust aga www.reisibussid.ee logistikuga, siis meie üldiselt teame kus vedajad oma busse hoiavad ning panemegi kokku kolme erineva firma bussid – selleks et ära teha üks tellimus.

Bussifirmale on sageli meie andmebaasis olla kasulik juba sellepärast, et tema nähtavus karmis konkurendis otsingumootorites märkimisväärselt kasvab – sest iga meie kaudu viidatud külastaja tõstab oluliselt bussifirma enda kodulehe käidavust ja populaarsust!

Eesti Reisibussid MTÜ on just TEIE BUSSIDE KODU. Nii bussifirmale kui bussi tellijale!

 

Meil on lehel 28 külalist ja 0 liiget