Eesti Reisibussid

Teie busside kodu!

 • 2000 Iveco Daily (19) Puksiirabi 24h

  2000 Iveco

 • 2006 Volvo (T.A. Bussid)

  2006 Volvo

 • 1997 Scania (Highwayriders)

  1997 Scania

 • 2009 Irizar (54) Kalle Bussid

  2009 Scania

 • 2017 Neoplan (49) Hansareisibüroo

  2017 Neoplan

 • 2003 Vanhool (Willreisid)

  2003 Vanhool

Print Friendly, PDF & Email

foto reisibussid

Eesti Reisibussid MTÜ avas 2015 aastal täiesti oma bussipiltide keskkonna. 2018 aastal muudeti keskkond inglise keelseks ja see kolis täiesti omaette saidile ning sai ka uue nime: EUROPABUS. Kodulehel europabus.eu on hetkel kokku üle 1400 bussi 32 erinevast riigist.

Bussid on paigutatud kodulehele inglise keeles riikide kaupa ja riigid jagunevad teadaolevateks firmadeks. Kõik bussid on sorteeritud nii, et kataloogis kõige vähem nähtud buss on kõige ees, mis annab kataloogile uudsuse. Riigid on samuti sorteeritud vastupidiselt ehk kõige vähem või kõige uuem on esimesena!

2018 aasta veerubaris olid kataloogis järgmised riigid: ISLAND (IS), TÜRGI (TR), EGIPTUS (ET), PRANTUSMAA (F), SVEITS (CH), KANAARI SAARED (E), SUURBRITANNIA (UK), BULGAARIA (BG), TAANI (DK), PORTUGAL (

 

Kuna Eestis on andmed busside kohta ilusasti kättesaadavad, siis paneme bussi andmebaasi vastutava kasutaja järgi ning ei loe kus vastutav kasutaja tegutseb – vaid kus on tema juriidiline aadress.

Näiteks Saaremaal tegutsevad GOBUS –id lähevad kõik automaatselt Tartumaale, kuna GoBus peakorter asub Tartus.

Eesti Reisibussid MTÜ maksab fotograafidele ka autoritasu. Tegemist on väga väikse summaga – mis algas 20 eurosendist pilt ja on iga kuu viie sendi võrra kasvanud. Autoritasu väljastatakse teie pangaarvele igakuiselt. Autoritasust võetakse maha tulumaks. Autoriõiguse eest tasu saamisel - loovutab fotograaf oma pildid Eesti Reisibussid MTÜ-le. Hetkel pole Eesti Reisibussid MTÜ teinud piiranguid fotode kasutamisel kolmandatele isikutele.

Autoritasu on suurem, siis kui fotograaf avastab midagi uut ja tekitatakse ka uus kataloog, uus kataloog on sammuti pildi hinnaga.

Hetkel on Eesti Reisibussid BUSSIFOTO albumis busse 23 riigist, 107 erinevas kataloogis ja pilte kokku 233. Fotograafe on neli.

foto reisibussid eesti

BUSSIDE TELLIMINE

Meil on lehel 49 külalist ja 0 liiget