Eesti Reisibussid

Teie busside kodu!

Print Friendly, PDF & Email

Busside tellimine Eesti Reisibussid MTÜ kodulehelt,

Kui te olete juba näinud vaeva ja saanud iseseisvalt hakkama erinevate bussifirmade leidmisega - siis on tore! Sageli on aga olukord selline, kus "EI" vastuseid või "VALES LINNAS" asuvaid busse on liiga palju ja te pole seda õiget ikka veel leidnud.

Sellisel juhul tuleb appi EESTI REISIBUSSID logistikud, kes hakkavad teie eest bussi otsimisega tegelema. Kuna meil endal on väga suur andmebaas - siis ehk oskame teile selle parima lahenduse leida.

Me tuleme appi ka "multi" tellimisele - kus te näiteks Pärnust olete endale bussi saanud, aga vajate ka Tartust, Tallinnast jne. Siis me aitame teil kogu bussitranspordi ära kompleteerida ning võtame "silma" enda peale. Mis tähendab, et kui tekib tõrkeid - siis ka operatiivselt lahendame need!

 

BUSSI TELLIMISEKS SOOVITUSLIKULT VAJAME JÄRGMISI ANDMEID:

1. Bussitellija nimi (firma ja kontaktisik, telefon, e-mail) *
2. Kuupäev (kellaeg) ja koht kuhu tuleb buss ette anda *
3. Teie poolt kavandatud MARSRUUT. *
4. Palju on reisijaid? (maksimaalselt) *
5. Millal ja kus buss vabaneb?
6. Erisoovid, mis bussis kindlasti peavad olema (pole nõutav)
7. Firmad, kellelt te olete juba "päringu" teinud (juhul kui olete!)

* Need punktid oleksid hädavajalikud!

Soovides tellida bussi saatke e-mail: eesti@reisibussid.ee

Bussifirmaga suhtlemine, ehk logistiku teenustasu on 6 EUR (s.h. 20% käibemaks)

BUSSID 

NB! Bussi tellimisel palume kirjutada planeeritav maksimaalne reisijate arv ning seda võimalikult täpselt. Näiteks kui te kirjutate et vajate ca 20 kohalist bussi ja tegelikult on teil 19 reisijat - siis võib teile pakkumine olla palju keerulisem, sest peamised bussid ongi 19 kohalised ja ei mahuta 20 reisijat. Sama on ka 48 ja 49 kohaga - et kui tellite bussi 50 reisijale, aga tegelikult on teid 47 - 49, siis me teile täpselt 48 või 49 kohalist bussi ei paku - kuid enamus ongi sellise suurusega!

Meil on lehel 497 külalist ja 0 liiget