Eesti Reisibussid

Teie busside kodu juba 10 aastat!

 • 2005 Vanhool T915 (50) Algera

  2005 Vanhool

 • 2008 Temsa (RN Reisid)

  2008 Temsa

 • 2008 Isuzu (Koitvedu)

  2008 Isuzu

 • 2008 Mercedes-Benz (Lux Charter)

  2008 Mercedes-Benz

 • 2003 Vanhool (Willreisid)

  2003 Vanhool

 • 2018 Mercedes-Benz

  2018 Mercedes-Benz

Print Friendly, PDF & Email

andmekaitse

EESTI REISIBUSSID MTÜ pakub alates 01.01.2019 oma klientidele ja bussifirmadele ANDMEKAITSE EKSPERT-SPETSIALISTI teenust.

Teenuse käigus koostame teie bussifirmale seadusest tuleneva privaatsuspoliitia ja vajadusel oleme teile andmekaitse spetsialistina tugiisikuks.

Kirjalik teenus maksab 12,50€ + käibemaks
Andmekaitse spetsialisti tunnitasu 15,00€ + käibemaks

 
MIS ON ANDMEKAITSEAMETNIKU TÖÖÜLESSANDED?
* Andmekaitse ametnik (Andmekaitse spetsialist DPO) abistab vastutavat või volitatud andmetöötlejat kõigis isikuandmete kaitsega seotud küsimustes.
Ülessanded:
* teavitama ja nõustama vastutavat või volitatud töötlejat ning nende töötajaid seoses nende kohustustega andmekaitseõiguse alusel;
* jälgima kõigi andmekaitsega seotud õigusaktide nõuete järgimist organisatsioonis, sealhulgas auditeerimisel, teavitustegevuses ja isikuandmete töötlemises osaleva personali koolitamisel;
* andma nõu seoses läbiviidud andmekaitsealase mõjuhinnanguga ning jälgima selle toimimist;
tegutsema üksikisikutele kontaktisikuna nende isikuandmete töötlemise ja oma õiguste rakendamise küsimustes taotluste esitamisel;
* tegema andmekaitseasutustega koostööd ja tegutsema andmekaitseasutuste jaoks kontaktpunktina töötlemisega seotud küsimustes.
Ettevõte või organisatsioon peab kaasama andmekaitseametniku õigel ajal. Andmekaitseametnik ei tohi saada oma ülesannete täitmise suhtes vastutavalt ja volitatud töötlejalt mingeid juhiseid. Andmekaitseametnik allub otse organisatsiooni tippjuhtkonnale.

BUSSIDE TELLIMINE

Meil on lehel 83 külalist ja 0 liiget