Eesti Reisibussid

Teie busside kodu juba 8 aastat!

 • 2008 Temsa (RN Reisid)

  2008 Temsa

 • 2017 Mercedes (Kindle)

  2017 Mercedes-Benz

 • 2003 Vanhool (Willreisid)

  2003 Vanhool

 • 1997 Scania (Highwayriders)

  1997 Scania

 • 2002 Audi A4 (5) ER

  2002 Audi

 • 2001 Man Lion (49) Aim

  2001 Man

Print Friendly, PDF & Email
Mitteaktiivne tähtMitteaktiivne tähtMitteaktiivne tähtMitteaktiivne tähtMitteaktiivne täht
 
Kui tavaliselt tehakse äriplaan ja luuakse firma, ning siis kodulehed – siis Eesti Reisibussid MTÜ tekkelugu pole üldse tavaline.
Alguses oli üks lihtne arvutimees Aimar Jukkum, kes käis ja parandas oma klientidel arvuteid. Ükspäev sattus ta ühe kliendi juurde arvutit parandama, kellel oli suur mure – tahtis oma firmale kodulehekülge. No asi see koduleht siis ära teha. Pole vist mingi tuumateadus. Tegimegi! Nii sai endale arvutiparandaja juurde veel ühe tegevuse kodulehtede valmistaja.
Juba samal kuul helistas kliendi kade konkurent, näe – sellele firmale tegid ägeda koduka, ma tahan kah!  Tegimegi!
Lõpuks kui oli hulk sarnaseid kodulehti valmis tehtud, selgus et nende reklaamimiseks peaks olema üks ühine sait, mis neid reklaamiks – siis tõuseksid nad otsingumootorites teistest paremaks. Mõeldud tehtud, tehti täiesti eraldiseisev koduleht reisibussid.ee
Kõigepealt panime siis nende firmade bussid sinna kodulehele ülesse, kellele oli JuxNET juba kodulehed valmistanud.
Aga peagi leidus veel bussifirmasid, et näe – nende firmade bussid on üleval, pange ka minu omad. Ja nii see kujunes, siis hakkasid äkitsi hädas olevad busside tellijad helistama, et tahaks bussi, teie vist tunnete neid bussifirma omanikke – äkki saate mõnda soovitada.
Klientide arv kasvas, populaarsus kasvas ja nii ei jäänudki enam muud üle kui JUX MTÜ pidi tegema eraldisesva organisatsiooni juurde – milleks on täna juba 9 aastat tegutsev EESTI REISIBUSSID MTÜ.
Meie kodulehte külastas 2018 aastal kokku 33031 vaatjat ehk 90 vaatajat päevas.
Ja siis see teine koduleht - kuna meil olid busside kodulehele paigutamiseks ranged reeglid, et peab olema ehtne bussi pilt ja paljudel bussifirmadel pole enda bussidest pilte. Ometigi on "mobiili ajastu" ja iga üks saab pilte tehtud. Otsustasime teha eraldiseisva kodulehe EUROPABUS.EU, kus meie fotograafid hakkasid tänaval lihtsalt möödaminevaid busse pildistama. Täna 2019 aastal on kokku tehtud 1677 pilti mitmest erinevast riigist. Isegi on mõnesse riiki kohale sõidetud nagu Tai, Kambodza, Türgi, Bulgaaria, Hispaania, Soome, Rootsi - et saaks busse pildistada.
EUROPABUS.EU kodulehte on külastanud üle maailma kokku 2018 aastal 47753 külastajat ehk 130 vaatajat.

BUSSIDE TELLIMINE

EUROPABUS.EU

Uudisvoogu ei leitud

Meil on lehel 94 külalist ja 0 liiget

mbl europabus eu
mbl jux
nautilus 300

Flag Counter
26.10.2019