Eesti Reisibussid

Teie busside kodu juba 8 aastat!

 • 2007 Scania (HG Kurre)

  2007 Scania

 • 2008 Nissan

  2008 Nissan

 • 2009 IVECO (27) MKR Buss

  2009 Icevo

 • 2007.11 Scania Irizar (53) HG Kurre

  2007 Scania

 • 2008 Isuzu (Koitvedu)

  2008 Isuzu

 • 2017 Mercedes (Kindle)

  2017 Mercedes-Benz

Print Friendly, PDF & Email

EESTI REISIBUSSID MTÜ meeskonnal on tulnud viimastel aastatel palju lennata lennukiga. Üldjuhul me otsisime lennupileteid erinevatest kanalitest ja kohtadest. Kust saab ikka soodsamalt ja paremini.

Kuuaega tagasi aga võttis meiega ühendust üks kauaaegne sõber, kellel oli mure – et tema ja tema 20 kaaslast soovivad rentida reisibussi. Tahavad sõita öösel Tartust – Riiga et jõuda lennukile ja siis vaja mitu lendu teha, et lennata Bulgaariasse.

Kogemata sattusime temalt küsima lennupiletite hinda ja see oli päris kopsakas. Me otsustasime teda aidata ja leidsime hoopis lihtsama ja palju soodsama viisi.

Nüüd augusti keskel lendavad meie partneri NAUTILUS TRAVEL poolt soetatud lennupiletitega otse Tartust – Helsingisse ja sealt edasi Bulgaariasse ning viimaks sõidavad nad rongiga oma soovitud sihtkohta. Endise 600 EUR inimese kohta nad võitsid kõvasti hinnas, tõsi EESTI REISIBUSSID ei saa neid enam RIIGA viia – sest nad nüüd lendavad otse TARTUST.

Seega JUULIST 2019 oleme valmis ka teisi lennureisijaid aitama koostöös oma partneriga et saaks õiged lennupiletid.

Loomulikult saab neid soetada igasuguste portaalide kaudu – aga kui midagi peaks valesti minema? Lennule ei saa minna – siis ostetud piletid on juba ostetud ja ega üldiselt nende eest raha tagasi ei saa. Meie kaudu on lootus ikkagi midagi tagasi saada ja koostöös otse lennufirmadega saame teie „erisoovidele“ natukenegi vastu tulla!

BUSSIDE TELLIMINE

EUROPABUS.EU

Uudisvoogu ei leitud

Meil on lehel 295 külalist ja 0 liiget

mbl europabus eu
mbl jux
nautilus 300