Eesti Reisibussid

Teie busside kodu juba 10 aastat!

 • 2006 Volvo (T.A. Bussid)

  2006 Volvo

 • 2008 Temsa (RN Reisid)

  2008 Temsa

 • 1997 Scania (Highwayriders)

  1997 Scania

 • 2001 Scania (Udumäe)

  2001 Scania

 • 2001 Scania Irizar (48) Ranna Reisid

  2001 Scania

 • 1997 Scania (54) Puksiirabi 24h

  1997 Scania

Print Friendly, PDF & Email

PROJEKTID

Eesti Reisibussid MTÜ on reisijate veo teenust arendav organisatsioon. Me võtame südamemureks mitmeid probleeme – mis on seotud just reisijate veoga.

Täna oleme alustanud mitmete toodete väljatöötamisega, mis leiavad peagi lahenduse.

BUSSI VALVE JA JÄLGIMINE

Kui sinu firma buss seisab kuskil, siis on ta potentsiaalne varaste objekt. Täna töötab Eesti Reisibussid MTÜ paari kogenenud turvafirmaga välja paketti – mis oleks mõeldud just sinu bussi ja selle kütuse kaitsmiseks.

DOKUMENTATSIOON

Ega iga mees ei pea jõudmagi hallata ega välja mõelda igasuguseid vajaminevaid dokumente, reisijate veo leping, tööleping bussijuhiga, käsundileping bussijuhiga, puhkeajatõendid, poola teemaksu registreerimine, arveldamine välisriikidega jne. Eesti Reisibussid MTÜ on need dokumendid juba välja töötanud ja valmis jagama ka oma klientidele – ehk bussifirmadele, kes teevad meiega koostööd.


KOHVI JA KOHVIAUTOMAADID

On aeg edasi läinud. Täna meie reisijad ehk kliendid kulutavad palju raha ja aega, et kusagil peatuses seista ja juua sageli ebakvaliteetset Poola kohvi. Eesti Reisibussid MTÜ on nüüd ZINZINO kohvimasinate maaletooja ja kõik muu selle juurde. Me pakume ülimugavalt ja kiirelt valmistavat kohvi teie bussides potsionkohvina – te ei pea muretsema sodi eest, sest seda ei teki, kohvimasina puhastamise järel – sest seda pole vaja puhastada. Lihtsalt klient valib 19 kvaliteetse kohvisordi seast, ning 20 sekundi pärast on tal kohvi käes. Zinzino kohvimasinaid kasutavad Belgia ja Austria kuningalossid – ning teie tellimus tuleb personaalselt kulleriga teie nimetatud aadressile – nädalaga, me hoolitseme teie varustamise eest operatiivselt. Ja mis kõige peamine – toode on kordi kvaliteetsem ja väga soodne!


INTERNETIÜHENDUS BUSSIS
Täna on võimalik pakkuda internetiühendust reisibussides. Väga hästi on arenenud 3G võrgud EMT-s ja ELISAS. Eesti Reisibussid MTÜ pakub oma klientidele abi soodsalt internetiühenduse loomiseks bussi - bussis reisijatele kasutamiseks.

Print Friendly, PDF & Email

Organisatsioon JUX MTÜ (mittetulundusühing) loodi 2010 aastal. Peamine eesmärk oli luua põnevaid projekte, milliseid – seda täpselt ei teatudki.

Kui tavaliselt mittetulundusühingud elatuvad toetustest, annetustest siis JUX MTÜ teenis endale raha ise pakkudes avalikult arvutiabi, fotograafia, koolituse ja kodulehtede teenust.

Siis kui organisatsioon oli juba mõned kodulehed loonud bussifirmadele – tuligi idee luua projekt Eesti Reisibussid. Projekti loomisel lähtuti põhimõttest, et koduleht peab saama asjalik, koht kus busside tellija saab tellida endale busse ühest kohast, ilma et ta peaks suhtlema mitmete erinevate klientidega.

Koduleht www.reisibussid.ee sai avatud 15.jaanuar 2011 – kodulehega liitus koheselt ligi 10 bussi.

Mõni aasta hiljem selgus aga tõsiasi, et Eesti Reisibussid vajab suuremat tähelepanu. Populaarsus aina kasvas ja huvi kodulehe vastu sammuti. Koduleht hakkas endale ise finantse teenima ja jäi JUX MTÜ-le nii öelda jalgu, seetõttu otsustati 18. juuli 2012 luua iseseisev organisatsioon Eesti Reisibussid MTÜ.

Print Friendly, PDF & Email

BUSSIREISID.EU

Projekt Bussireisid EU on alles idee tasandil. Kogu idee on luua koduleht reisikorraldajate jaoks, kes korraldavad reise bussidega ja Euroopasse.
Tänapäeval paljud reisijad kasutavad reisimiseks mis tahes viise - lennureise, autoreise, laevareise ja nende pakkujaid on väga palju. Kuid BUSSIREISID.EU koondab enda alla siis kindla liigiga reisikorraldajad - kes korraldavad reise just bussidega.

Projekt loodetakse rakendada juba käesoleval aastal. Projektile tuleb ka spetsiifilisem järelprojekt SUUSAREISID.EU

Print Friendly, PDF & Email

SUUSAREISID.EU
Alles idee tasandil - sooviks Eesti Reisibussid MTÜ teha jätkuprojekti projektile BUSSIREISID.EU projekti suusareisid.EU, viimane oleks analoogne keskkond mis bussireisid, kus pakutakse bussiga reise, kuid olulise kitsendusena, nimelt tuuakse välja ainult bussireisid - mis oleks suusareisid. Suusareisid Austriasse, Itaaliasse, Ukraina, Soome, Rootsi, Slovakkiasse ja miks mitte ka Lätti ja Eestisse.

Projekt plaanitakse käima lükata juba selleks talvehooajaks, sest külmad ilmad on tulemas ja tõenäolisus et saab olema pika kuiva suve järel palju lund on väga suur.

Print Friendly, PDF & Email

HIILTOMATKAT.FI
Projekt HIILTOMATKAT on idee pakkuda suusareise bussiga Soomlastele. Hetkel on projekti operaator juba aastaid Eestist reisijaid Slovakkia vedav reisikorraldaja AIM REISID OÜ.
Projekti käigus tutvustatakse bussiga reisimise võimalust Soome mägedesse Jasna, Strbske Pleso, Ruzomberok Skipark jne.
Projekt loodi suvel 2013

Projekti aitas valmistada Eesti Reisibussid MTÜ asutaja organisatsioon JUX MTÜ.

Print Friendly, PDF & Email

MATKABUSSIT.FI
Kodulehekülg matkabussit.fi on internetis juba aktiivne terve aasta, kuid kahjuks pole projekt väga edukalt startinud.
MATKABUSSIT.FI eesmärk oli teha sama tegevust Soomes mida teeb REISIBUSSID.EE Eestis.
Eesti Reisibussid MTÜ võtab uue projekti rakendamise käsile aastal 2015. Siis sõidame Soome ja hakkame endale füüsiliselt leidma partnereid - bussifirmasid Soomest.

Kodulehe valmistajaks on Eesti Reisibussid MTÜ asutaja organisatsioon JUX MTÜ, mis pakub kodulehtede valmistamise, majutamise ja nimeserverite haldamise teenust.

Print Friendly, PDF & Email

foto reisibussid

Eesti Reisibussid MTÜ avas 2015 aastal täiesti oma bussipiltide keskkonna. 2018 aastal muudeti keskkond inglise keelseks ja see kolis täiesti omaette saidile ning sai ka uue nime: EUROPABUS. Kodulehel europabus.eu on hetkel kokku üle 1400 bussi 32 erinevast riigist.

Bussid on paigutatud kodulehele inglise keeles riikide kaupa ja riigid jagunevad teadaolevateks firmadeks. Kõik bussid on sorteeritud nii, et kataloogis kõige vähem nähtud buss on kõige ees, mis annab kataloogile uudsuse. Riigid on samuti sorteeritud vastupidiselt ehk kõige vähem või kõige uuem on esimesena!

2018 aasta veerubaris olid kataloogis järgmised riigid: ISLAND (IS), TÜRGI (TR), EGIPTUS (ET), PRANTUSMAA (F), SVEITS (CH), KANAARI SAARED (E), SUURBRITANNIA (UK), BULGAARIA (BG), TAANI (DK), PORTUGAL (

 

Kuna Eestis on andmed busside kohta ilusasti kättesaadavad, siis paneme bussi andmebaasi vastutava kasutaja järgi ning ei loe kus vastutav kasutaja tegutseb – vaid kus on tema juriidiline aadress.

Näiteks Saaremaal tegutsevad GOBUS –id lähevad kõik automaatselt Tartumaale, kuna GoBus peakorter asub Tartus.

Eesti Reisibussid MTÜ maksab fotograafidele ka autoritasu. Tegemist on väga väikse summaga – mis algas 20 eurosendist pilt ja on iga kuu viie sendi võrra kasvanud. Autoritasu väljastatakse teie pangaarvele igakuiselt. Autoritasust võetakse maha tulumaks. Autoriõiguse eest tasu saamisel - loovutab fotograaf oma pildid Eesti Reisibussid MTÜ-le. Hetkel pole Eesti Reisibussid MTÜ teinud piiranguid fotode kasutamisel kolmandatele isikutele.

Autoritasu on suurem, siis kui fotograaf avastab midagi uut ja tekitatakse ka uus kataloog, uus kataloog on sammuti pildi hinnaga.

Hetkel on Eesti Reisibussid BUSSIFOTO albumis busse 23 riigist, 107 erinevas kataloogis ja pilte kokku 233. Fotograafe on neli.

foto reisibussid eesti

BUSSIDE TELLIMINE

Meil on lehel 40 külalist ja 0 liiget