Eesti Reisibussid

Teie busside kodu juba 8 aastat!

 • 2007 Scania (HG Kurre)

  2007 Scania

 • 1997 Scania (Highwayriders)

  1997 Scania

 • 2006 Kravtex (MKR Buss)

  2006 Kravtex

 • 2004 Vanhool 911SH2 (38) Aim

  2004 Vanhool

 • 2009 IVECO (27) MKR Buss

  2009 Icevo

 • 2008 Nissan

  2008 Nissan

Print Friendly, PDF & Email

Olete bussitellija!

Aga busse ja bussifirmasid on nii palju, et silmad lähevad kirjuks! On ka tehtud "hinnapäringuid", kuid vastuseks on sageli "ei ole bussi!" Tihti satute olukorra otsa kus tellite bussi Tallinnast, aga bussifirma asub hoopis Pärnus või mõjal Eestis.

Te soovite reisimiseks tellida bussi üle Eesti, kuid täpselt ise ei suuda otsustada - millist bussi vaja läheks. Eesti Reisibussid MTÜ logistikud on teid valmis aitame. Me leiame või soovitame teie tellimuse alusel teile sobiva reisbussi või väikebussi.

 

NB! Kui riigiasutused soovivad kolme hinnapäringut meie kaudu, siis on see tasuline teenus ja maksab 12 eurot. Sellisel juhul me võtame teie eest sobivatelt firmadelt päringud ja edastame otse teile!

BUSSI TELLIMISEKS SOOVITUSLIKULT VAJAME JÄRGMISI ANDMEID:

1. Bussitellija nimi (firma ja kontaktisik, telefon, e-mail)
2. Kuupäev (kellaeg) ja koht kuhu tuleb buss ette anda
3. Teie poolt kavandatud MARSRUUT.
4. Palju on reisijaid? (maksimaalselt)
5. Millal ja kus buss vabaneb?
6. Erisoovid, mis bussis kindlasti peavad olema (pole nõutav)

Soovides tellida bussi saatke e-mail: eesti@reisibussid.ee

Meie logistiku teenustasu on 5,00€ + km mis lisatakse teie sõiduarvele.

Kui klient soovib ainult hinnapäringut ja loobub meie vedajast või leiab siiski iseseisvalt kolmanda vedaja - tuleb sellst meile teada anda, sest siis vabastame bussi broneeringust. Juhul, kui te meile pole sõidu loobumisest teatanud ja siiski jätate sõidu ära - tuleb teil tasuda hinnapäringu tasu 5,00 eurot.

 

NB! Bussi tellimisel palume kirjutada planeeritav maksimaalne reisijate arv ning seda võimalikult täpselt. Näiteks kui te kirjutate et vajate ca 20 kohalist bussi ja tegelikult on teil 19 reisijat - siis võib teile pakkumine olla palju keerulisem, sest peamised bussid ongi 19 kohalised ja ei mahuta 20 reisijat. Sama on ka 48 ja 49 kohaga - et kui tellite bussi 50 reisijale, aga tegelikult on teid 47 - 49, siis me teile täpselt 48 või 49 kohalist bussi ei paku - kuid enamus ongi sellise suurusega!

BUSSIDE TELLIMINE

Meil on lehel 88 külalist ja 0 liiget