Eesti Reisibussid

Teie busside kodu juba 8 aastat!

 • 2011 Mercedes-Benz (Tehtal)

  2011 Mercedes-Benz

 • 1997 Scania (Highwayriders)

  1997 Scania

 • 2017 Mercedes (Kindle)

  2017 Mercedes-Benz

 • 1995 Daf (Koitvedu)

  1995 Daf

 • 2000 Iveco Daily (19) Puksiirabi 24h

  2000 Iveco

 • 2003 Vanhool (Willreisid)

  2003 Vanhool

Print Friendly, PDF & Email

1 Sign Card

EESTI REISIBUSSID MTÜ pakub oma klientidele väljaspool äriaega SOHVER LENNUJAAMA teenust.
Sohver on teie autojuht kes ootab teid või teie külalist Tallinna või Riia Lennujaamas ning transpordib turvaliselt sõiduautoga AUDI A4 sihtkohta.

Sõiduki Tallinna Lennujaama järgi kutsumine maksab reeglina 9,00€ (Eesti Reisibussid MTÜ kontorist).
Hind sisaldab 30 km (kliendita sõitu) + 30 miutit sõiduaega ja lennujaamas parkimist.


AIRHINNAKIRI:

Juhi tasu 6,00€/tund
Sõiduki ettekutsumine (kliendita) 0,20€/km
Sõidutasu (kliendiga) 0,30€/km


Tallinn - Tartu sõidu puhul kujuneks teile arve hinnanguliselt:
54,00€ (see sisaldab lennujaama vastutulekut, lennuki hilinemist kuni 1 tund, sihtkohta sõitmist ja teepeal kuni 30 minutit pausi)

SOHVRI järgikutsumiseks piisab telefoni kõnest ja väljaspool äriaega reageerime üldjuhul "kohe", kuid mida varem teame seda parem!

Print Friendly, PDF & Email

er arvutiabi

Eesti Reisibussid MTÜ pakub oma partneritele, klientidele ja bussifirmadele JuxCOM kaubamärgi all erinevaid arvutiabi lahendusi.

Peamine arvutiabi teenus on ARVUTIABI FIRMAS ja ARVUTIABI KODUS - kuid lisaks saab meilt ka ARVUTIÕPET ja vajadusel IT NÕUSTAMIST. On ka kliente kellele pakume regulaarselt IT-HALDAMISE teenust.

Arvutiabi on teenus, mille käigus te saate meie arvutitehniku kutsuda oma ettevõtte kontorisse või koju. Arvutiabi saab tellida ka kaubabi korras üle Eesti.

Üldjuhul on teenuse ajaks arvutatud 3 töötundi. Tehniku koju või firmasse kutsumiseks lisandub kohaletuleku tasu. Üldjuhul hakkab meie tehnik liikuma Saku kandist. See kuidas tehnik teie juurest minema saab - selle eest teie enam ei maksa. Meil on selline süsteem, et tasu võetakse tehniku kohaletulemise eest ainult ühel suunal meie alguskohast või eelmise kliendi juurest. Kui eelmine klient on teie naabrimees, siis on kohaletuleku tasu eriti väike!

mbl eestireisibussidmbl juxcom

Print Friendly, PDF & Email
er pildistamine
Eesti Reisibussid MTÜ pakub oma klientidele JuxFOTO kaubamärgi all erinevaid pildistamise ja videotööde teenust.
Meie fotograafi või kaameramehe saab kutsuda sünnipäevale, matustele, firmapeole, reisile jne.
Eesti Reisibussid MTÜ pakub oma otsestele klientidele - bussifirmadele lisaks ka busside pildistamise teenust, et neid hiljem siin samases REISIBUSSID.EE kodulehel eksponeerida. Kui te tellite JuxNET kaudu kodulehe - siis nagu aru saate on meil kodulehele pildistaja täiesti omast käest!
 
mbl eestireisibussidmbl juxfoto
 
Print Friendly, PDF & Email

andmekaitse

EESTI REISIBUSSID MTÜ pakub alates 01.01.2019 oma klientidele ja bussifirmadele ANDMEKAITSE EKSPERT-SPETSIALISTI teenust.

Teenuse käigus koostame teie bussifirmale seadusest tuleneva privaatsuspoliitia ja vajadusel oleme teile andmekaitse spetsialistina tugiisikuks.

Kirjalik teenus maksab 12,50€ + käibemaks
Andmekaitse spetsialisti tunnitasu 15,00€ + käibemaks

 
MIS ON ANDMEKAITSEAMETNIKU TÖÖÜLESSANDED?
* Andmekaitse ametnik (Andmekaitse spetsialist DPO) abistab vastutavat või volitatud andmetöötlejat kõigis isikuandmete kaitsega seotud küsimustes.
Ülessanded:
* teavitama ja nõustama vastutavat või volitatud töötlejat ning nende töötajaid seoses nende kohustustega andmekaitseõiguse alusel;
* jälgima kõigi andmekaitsega seotud õigusaktide nõuete järgimist organisatsioonis, sealhulgas auditeerimisel, teavitustegevuses ja isikuandmete töötlemises osaleva personali koolitamisel;
* andma nõu seoses läbiviidud andmekaitsealase mõjuhinnanguga ning jälgima selle toimimist;
tegutsema üksikisikutele kontaktisikuna nende isikuandmete töötlemise ja oma õiguste rakendamise küsimustes taotluste esitamisel;
* tegema andmekaitseasutustega koostööd ja tegutsema andmekaitseasutuste jaoks kontaktpunktina töötlemisega seotud küsimustes.
Ettevõte või organisatsioon peab kaasama andmekaitseametniku õigel ajal. Andmekaitseametnik ei tohi saada oma ülesannete täitmise suhtes vastutavalt ja volitatud töötlejalt mingeid juhiseid. Andmekaitseametnik allub otse organisatsiooni tippjuhtkonnale.
Print Friendly, PDF & Email

er internetilahendused

Eesti Reisibussid MTÜ ja Jux MTÜ pakuvad ühiselt kaubamärgi JuxNET all mitmeid erinevaid täiendavaid teenuseid. Üks teenuste grupp on INTERNETILAHENDUSED.

Internetilahenduste all pakume me oma klientidele ja bussifirmadele KODULEHE VALMISTAMIST, KODULEHE MAJUTAMIST, NIMESERVERI MAJUTAMIST, OPTIMEERIMIST, ANALÜÜSIMIST ja erinevaid INFOSÜSTEEMILISI lahendusi.

 

mbl eestireisibussidmbl juxnet

Teid ühendav internet aastast 2000 

BUSSIDE TELLIMINE

Meil on lehel 310 külalist ja 0 liiget